Sportlyzer - klubový system

Přístup pro hráče do mobilní aplikace Sportlyzer

1. Do emailu vám přijde pozvánka (pokud jste nedostali email, koukněte do spamu). Na konci zprávy naleznete odkazy ke stažení aplikace. Podle typu telefonu vyberte správný odkaz Hráčská aplikace (IPhone)nebo Hráčská aplikace (Android)”.

2. Odkaz vás dostane do obchodu s mobilními aplikacemi kde stáhnete aplikaci “Sportlyzer Player App”, která je zdarma.

3. Po stažení otevřete aplikace. Nejprve se vám načte tutoriál, co aplikace nabízí. Klikněte na “pokračovat”. Poté se vám ukáže rychlý tutoriál v angličtině, jak aplikaci nainstalovat. Klikněte na “začít”.

4. Zadejte svou emailovou adresu, tu na kterou vám byla zaslána pozvánka a pokračujte volbou “potvrdit”.

5. Běžte zpět do aplikace email, kam vám přišla pozvánka a klikněte na odkaz dle pokynu v emailu.

6. Odkaz vás rovnou přesměruje do aplikace.

7. Jak aplikaci využívat a jaké má funkce naleznete níže v textu.

Přístup pro rodiče do mobilní aplikace Sportlyzer

1. Do emailu vám přijde pozvánka (pokud jste nedostali email, koukněte do spamu). Na konci zprávy naleznete odkazy ke stažení aplikace. Podle typu telefonu vyberte správný odkaz Rodičovská aplikace (IPhone) nebo “Rodičovská aplikace (Android).

2. Odkaz vás dostane do obchodu s mobilními aplikacemi kde stáhnete aplikaci “Sportlyzer Parent App”.

4. Zadejte svou emailovou adresu, tu na kterou vám byla zaslána pozvánka, a pokračujte volbou “potvrdit”.

6. Odkaz vás rovnou přesměruje do aplikace.

7. Jak aplikaci využívat a jaké má funkce naleznete níže v textu.

Funkce Sportlyzer v mobilní aplikaci

Parent app a Player app funguji stejně, jen v případě Parent app potvrzujete účast za vaše dítě, zatím co v Player app (kterou vyžadujeme u dětí od kategorie U15) to hráči zaškrtávají sami. Nastavení a funkce aplikace jsou úplně stejné. (Následující návod je napsaný z pohledu hráče, jen pro upřesnění, ale funguje úplně stejně i v případě rodičovské aplikaci)

1. Při otevření aplikace se vám objeví vaše jméno (nebo jméno dítěte), kategorie, za kterou hrajete a pod tím najdete malé rozcestí.

1. Rozpis a účast

• Při rozkliknutí se otevřou vaše tréninky a zápasy.

• Pod každou událostí je zelená možnost “Ano, Zúčastním se!” nebo červená možnost “Ne, nezúčastním se.”. Kliknutím na jednu z možností, hráč zašle trenérovi informaci o účasti na tréninku. V případě, že se hráč nezúčastní tréninku, dá do poznámky důvod absence – zranění, nemoc, práce atd.

• Možnost zaškrtnutí se zavírá 3 hodiny před tréninkem/zápasem. Pak už nebude možné zaškrtnout účast a v případě absence, se to bude brát jako neomluvený trénink.

• Další funkce je, že se hráč může kouknout na účast ostatních hráčů na tréninku. Pod prvním řádkem, který ukazuje datum a čas akce, je tučním trénink. Příklad: “Pozemní hokej (ŽENY)” nebo “Atletika (U8 Benjamínci)”. Když kliknete tedy na trénink, zobrazí se vám podrobnější informace tréninku a také účast ostatních hráčů.

2. Přehled a docházka

• Ukazuje přehled všech tréninkových jednotek za měsíc a dále účast a absenci na trénincích.

3. Kontakt na Trenéry

• Email a telefon na trenéry pro danou kategorii

4. Upravit profil

• Zde doplňte osobní informace. Důležitá je “Sportovní prohlídka” a “Rodné číslo”

2. Na horní liště je “zvoneček” (u IPhone je vlevo u Android muže být i na pravo). Tam vám budou chodit upozornění na trénink nebo zápas. Když vám vyskočí upozornění, tak stačí jen kliknout na “zvoneček” a pak odkliknout daná upozornění (stačí pouze kliknout na danou akci a ona pak sama z upozornění zmizí).

Funkce Sportlyzer přes internetový prohlížeč

Do emailu jednou týdně chodí upozornění na nadcházející tréninky/zápasy v týdnu (každá kategorie může mít jinak, záleží na trenérovi). Potvrzení účasti lze provést rozkliknutím odkazu v emailu (můžete jak přes počítač, tak i přes mobil i když nebudete mít staženou aplikaci). Při rozkliknutí odkazu se otevře seznam nadcházejících tréninků či zápasů pro daného sportovce. Zde máte možnost zelené “Ano, zúčastním se!” nebo červené “Ne, nezúčastním se.”. V případě absence je ale potřeba zadat do poznámky důvod nepřítomnosti na tréninku.