Hraj pozemní hokej! Nábor nových členů

​Je tu jarní sezóna a s ní i pozvánka na naše tréninky, kde si můžete vyzkoušet pozemní hokej. Tréninky probíhají každé úterý a čtvrtek od 17:00. Tréninky v dětských kategoriích jsou vedené především zábavnou formou tak, aby děti bavily. Jestli chcete vidět, jak vypadá pozemní hokej na vyšší úrovni, můžete dorazit a okouknout tréninky seniorských kategorií, které také probíhají každé úterý a čtvrtek od 19:00. A pokud by vás zajímalo jak takový hokejový ligový zápas či turnaj dětí vypadá v praxi, můžete dorazit kterýkoliv víkend do našeho areálu. Na hřišti se každy víkend hrají zápasy všech kategorií nebo turnaje, pro jistotu ale zkontrolujte náš kalendář než se rozhodnete dorazit.

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA TRÉNINK VYZKOUŠET SI POZEMNÍ HOKEJ!

Tréninky mládežnických kategorií se konají vždy v úterý a ve čtvrtek od 17 hodin. S sebou jen sportovní oblečení a sportovní obuv, o zbytek vybavení se postaráme my.

Kontakt

Karolína Paterson, hlavní trenérka U6 mini, U8 benjamínci, U10 přípravka email: karolina.paterson@hc1946praga.cz mobil: 733 283 988