Hokejová bitva aneb pražské derby na Pragovce se blíží

Už se to blíží Pražské derby mezi HC 1946 Praga a SK Slavia Praha. Den, kdy se střetnou muži, ženy, starší žákyně i veteráni obou klubů. Čeká nás několikahodinová hokejová bitva. Tešíte se? Kdy? Sobota 10. června 2017.

Sobota 10. 6. 2017 se ponese ve jménu dvou týmů: HC 1946 Praga a SK Slavia Praha.

Čeká nás hokejová bitva, ve které se na jednom hřišti, v jeden den, utkají rovnou čtyři kategorie v pražském derby. Pokud hledáte ideální plán na sobotní den, přijďte fandit a bavit se na hřiště HC 1946 Praga, na Zelený pruh.

Program začíná od 11:00, kdy se proti sobě postaví týmy mužů, hned na ně navážou od 13:00 ženy odvetou, kde má Praga Slavii co vracet. A zápasy pokračují v 15:00 staršími žákyněmi a v 17:00 program završí zápas veteránů.

Hokejová bitva těchto rozměrů je jen jednou v roce, proto naplánujte rodinný program podle našeho harmonogramu. Připravte týmům kulisu a po zápasech si s nimi užijte občerstvení z grilu.