Vrchol evropské halové sezóny již o víkendu v Praze

Již zítra v pátek 15. ledna 2016 začíná v Praze vrcholná událost letošní halové sezóny. Sportovní hala na Podvinném mlýně bude dějištěm mistrovství Evropy v halovém hokeji mužů, kde se představí evropská hokejová špička Evropy včetně domácích reprezentantů. Od pátku do neděle se kromě domácího týmu představí týmy Německa, Ruska, Polska, Švýcarska, Rakouska, Holandska a Švédska. Právě posledně jmenovaný tým společně s Rakouskem čeká naše reprezentanty již zítra od 13:30 respektive 19:30 hodin. Pojďme je podpořit nejen v prvních zítřejších zápasech a věřme, že jejich pouť celým turnajem bude co nejúspěšnější.

Napsali o ME:

14.1.2016 Pražský deník

Generace dozrála. Chybí třešinka, zlatá medaile. Mnoho let tvrdé práce, v mnohdy nevyhovujících podmínkách, má za sebou jádro týmu českých halových hokejistů. Prodloužený víkend by měl dát jejich snaze smysl. Pražské mistrovství Evropy chtějí zapsat do análů svého sportu. Podaří se? Kapitán mužstva Daniel Piterák věří, že se s dresem se lvíčkem na prsou rozloučí více než jen důstojně. Autor: David Nejedlý číst článek