Turnaj MINI U7 se vydařil

Na pražském Hagiboru si dali dostaveníčko minibenjamínci, aby poměřili síly a zakončili halovou sezónu. Pragovka šla do halového turnaje minibenjamínků pořádaném SK Slavia Praha v Praze na Hagiboru se dvěma týmy. Každé utkání se hrálo 1x8 minut na hřišti velikosti poloviny haly na čtyři branky. Co se týká výkonu a bojovnosti ani jeden z týmů Pragovky se rozhodně neztratil.

A které utkání vyzdvihnout? Možná poslední utkání turnaje mezi Pragovkou a Presidentem. I když tento zápas pro Pragovku výsledkově vyzněl možná krutě, rozhodně si děvčata Pragovky zaslouží pochvalu za svoji bojovnost a obětavý výkon do poslední vteřiny zápasu. V samém úvodu zápasu Pragovka favorizovaného soupeře hned dvakrát zaskočila a ujala se vedení 2:0. Co na tom, že tým ve složení Eliška, Maruška, Anička a Alenka nakonec po bojovném výkonu prohrál 2:9. V tomto (a nejen v tomto zápase) případě však nešlo ani tak o výsledek, jako spíše o předvedenou hru a podaný výkon. I proto si oba týmy Pragovky zaslouší velikou pochvalu.

PREMIÉRA

S číslem #31 na dresu v týmu Pragovky debutovala Alenka Vaňková (na fotografii zcela vpravo)