Hraj pozemní hokej! Nábor nových členů

​Je tu nová sezóna a s ní i pozvánka na naše tréninky, kde si můžete vyzkoušet pozemní hokej. S tréninky začínáme v úterý 8. září 2020. Vyzkoušet si pozemní hokej ale můžete i o víkendu v sobotu 12. září 2020 na Wannado Festivalu v Praze 4 - Braníku nebo na Rodinné výzvě v centrálním parku Prahy 11.

V sobotu 12. září budeme reprezentovat Hokejovou rodinu na Wannado festivalu (Sporťáčku), ten se uskuteční ve sportovním areálu Hamr v Braníku. Přijďte si i Vy vyzkoušet pozemní hokej! Těšíme se na Vás!

Ve stejný den se pozemní hokej a klub HC 1946 Praga představí také účastníkům 10. ročníku Rodinné výzvy, která se uskuteční v rámci oslav Dnů Prahy 11, které budou probíhat na Jižním Městě v Centrálním parku Jižního Města.

S novou sezónou začne opět nábor dětí, který bude probíhat během tréninků dětských kategorií.

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA TRÉNINK VYZKOUŠET SI POZEMNÍ HOKEJ!

Tréninky mládežnických kategorií se konají vždy v úterý a ve čtvrtek od 17 hodin.

Kontakt

Karolína Paterson, hlavní trenérka U6 mini, U8 benjamínci, U10 přípravka email: karolina.paterson@hc1946praga.cz mobil: 733 283 988