COVID-19: Venkovní tréninky zrušeny!

11.3.2020

Vážení členové klubu, i náš klub je nucen reagovat na aktuální situaci ohledně šíření koronaviru v Česku.

Aktualizace k 12. březnu 2020 15:00

Vzhledem ke skutečnosti, že vláda České republiky vyhlásila nouzový stav, jsou zrušeny až do odvolání veškeré tréninkové jednotky všech kategorií!

Aktualizace k 12. březnu 2020 9:00

Na základě rozhodnutí výboru klubu jsou ode dneška zrušeny tréninky všech mládežnických kategorií. Toto prozatímní opatření potrvá do konce příštího týdne (22. března) a může být prodlouženo s ohledem na aktuální situaci šíření koronaviru v ČR. Konání tréninků v dospělých kategoriích je na uvážení trenérů.

Středa 11. března 2020

v návaznosti na aktuální situaci ohledně šíření koronaviru COVID-19 zatím nerušíme tréninkové jednotky v jednotlivých kategoriích, neboť se nejedná o hrmoadnou akci nad 100 osob.

Nicméně žádáme vás o ohleduplnost, dodržování preventivních pravidel a doporučení vydaných Ministerstvem zdravotnictví ČR, na jejichž webových stránkách můžete sledovat aktuální informace.

Na základě informace ČSPH byly do odvolání zrušeny tréninky SCM a SPS.

Děkujeme za pochopení.

Jménem výboru HC 1946 Praga

Petr Vaněk, předseda výboru

© 2019 Hockey club 1946 Praga z.s.

Pragovka na sociálních sítích

• Facebook Black Round