Pozvánka: Valná hromada HC 1946 Praga

Informace pro členy Hockey club 1946 Praga z.s. - pozvánka na Valnou hromadu (VH)

Dovolujeme si informovat členy klubu, že současný předseda klubu Petr Keller na schůzi výkonného výboru dne 10. ledna 2019 odstoupil ze své funkce a chystá se tak mimořádná valná hromada (dále jen VH).

Hlasovací právo na VH mají jen plnoletí členové. Na druhou stranu, kdo jiný než rodiče našich neplnoletých členů by měli na VH rozhodovat. Prosíme tedy rodiče našich nezletilých hráčů, pokud se chtějí aktivně zapojit, aby zvážili své členství v klubu a případně podali žádost o vstup do klubu a mohli tak společně s dalšími členy ovlivňovat chod klubu ve prospěch svých dětí již na aktuálně chystané mimořádné valné hromadě, která se uskuteční 27. února 2019.

Cena za členství jednoho rodiče (člen - nehráč) je stanovena na 700,- Kč/rok. Aktuální členskou výhodou, kterou toto členství přináší, je možnost chodit na pravidelné Hokejíčky, které se konají každou středu od 20 hodin. Nicméně další výhodou je také možnost účastnit se valných hromad klubu, kde se rozhoduje o směřování klubu do budoucna i aktuálních problémech, které trápí chod klubu.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na současné vedení klubu.