top of page
Vyhledat

Duben plný novinek

Někteří z vás možná zaregistrovali! Zapracovali jsme na našich sociální sítích a webovkách a vše aktualizovali. Konečně jsme rozjeli e-shop a vyhledávání nadcházejících klubových zápasu už pro vás taky bude hračka. Vše najdete přehledně na našich pravidelně aktualizovaných sociálních sítích.


Nově také od dubna používáme klubový systém - Sportyzer. Aplikace slouží k rychlejší komunikaci mezi hráči, rodiči a trenéry a zjednodušení organizace tréninků, zápasů a dalších klubových akcí. Skrze Sportlyzer lze zaškrtnout účast nebo absence na tréninku, což ulehčí trenérům přehled v docházce. Dále aplikace nabízí přehled všech tréninků a zápasů, které sportovce čekají. V případě aplikace pro rodiče, rodič vidí veškeré tréninky včetně víkendových turnajů a nemusí se tak stresovat, že by něco prošvihl. V poslední řadě by aplikace měla v budoucnu fungovat i k placení příspěvku. O tom vás ale budeme včas informovat. Jak aplikaci nainstalovat a co má za funkce naleznete zde.


Další novinkou je přidaný otevřený trénink ve středu od 16:00 do 17:00 pro kategorie od U8 - U15. Hráčům se budou věnovat trenéři ze všech kategorií, včetně trenérů seniorských kategorií pod dohledem Karolíny Paterson - šéftrenérkou našeho klubu. Trénink bude zaměřený na zlepšování technických dovedností. Vše, s čím mají děti problém, se zde mohou naučit. Bude prostor pro individuální přístup, zlepšování techniky, rozvoj hráče a setkávání dětí napříč kategoriemi.


Nově také začínáme s nábory na školách v okolí Zeleného Pruhu a Budějovické. Cílem je rozšířit dětskou základnu a navýšit počty týmů v soutěži. Zodpovědnou osobou je Ondřej Blažek, který je nově členem trenérského týmu a budoucím trenérem žen (během jarní sezony přebere ženskou složku od Filip Jaroše).V neposlední řadě bychom vás rádi upozornili na nový projekt v rámci ČSPH, který je zaměřený na ženskou složku. ČSPH se stal součástí dotace, která byla vypsána Národní sportovní agenturou. “Dotace nese název Podpora státní reprezentace žen kolektivních sportů LOH 2028 a je přímo zaměřena na pomoc a zabezpečení státní sportovní reprezentace – kategorie žen a dívek s cílem kvalifikace na LOH 2028 v Los Angeles”. Více o programu se můžete dozvědět zde a kdo je součástí týmu zde.117 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page