top of page
Vyhledat

Co je nového na Pragovce a jak si vedeme po podzimní sezoně?

Po skončení halové sezony jsme se během března začali vracet zpět na venkovní hřiště. S tím přišla na řadu i jarní brigáda, o kterou se postarali naše seniorské týmy mužů a žen. Během brigády se opravili sítě, vyčistilo hřiště a natírali ploty. Z důvodu žádosti školy jsme museli sítě udělat nově po celém obvodu, zároveň zvýšit i prodloužit. Prosíme tedy netrhejte sítě a nepřelézejte ploty, aby nedošlo k poškozování.Jak si stojí naše jednotlivé týmy?


Mladší žáci mají 12 týmů v lize. Naši kluci hrají skupinu o 7.-12. místo zatím jsou na místě 8. Starší žákyně přezimovali na krásném 4. místě. Naši starší žáci mají stejný model ligy jako mladší žáci, jen jsou na tom o pár stupínků hůře jsou zatím na 11. místě. Dorostenky jsou s náskokem 7 bodů na prvním místě. Čeká je, ale premiéra v lize dorostenek a to play-off. Ženy jsou po podzimní části zatím na třetím místě. Muži uzavírají tabulku odzadu.


Tento víkend v mrazivém počasí odehrají své první jarní zápasy starší žákyně v sobotu na Slávii a v neděli dorostenky v Mnichovicích a muži v Rakovníku. Výsledky můžete najít buď na naších sociálních sítích vždy v neděli na večer a nebo na stránkách pozemního hokeje zde.49 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page